Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nowakowski Home

Chopina 4/U7 Śrem

Mapa

604 638...

604 638 947

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

Chcesz sprzedać nieruchomość?

43

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Nowakowski Home

Filtruj

49,83 zł/m²26,09 m² 1 300 zł

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy przy ulicy Szewskiej w Śremie o powierzchni 26,09 m2. Świetna lokalizacja - tuż przy Placu 20 Października,...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł225 m² 4 888,89 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, położona w malowniczej miejscowości Psarskie na granicy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 600 zł41,36 m² 10 000 zł/m²

Karolina Nika

Karolina Nika

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mickiewicza 21 Residence to inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę z kameralnym charakterem i wysokim standardem wykończenia....

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 501 m² 13,16 zł/m²

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę 304/1 położoną w miejscowości Orkowo o pow. 4,55 ha. Jest to piękna zalesiona przestrzeń, idealna dla...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,70 m² 6 268,34 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 47,7 mkw usytuowany na 3 piętrze w Śremie przy ul. Okulickiego W skład 3 pokojowego mieszkania wchodzą:...

Szczegóły ogłoszenia

28,17 zł/m²71 m² 2 000 zł

Greta Turska

Greta Turska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal wyremontowany i doskonale skomunikowany z czterema powiatami (kościański, leszczyński, gostyński i śremski), przy głównej...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 200 m² 102,81 zł/m²

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w Mórce (pow. śremski, gmina Śrem) o powierzchni 3200 m2. Działka częściowo zabudowana budynkiem...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1282 mkw zabudowana budynkiem w stanie surowym zamkniętym o pow. ok 200 mkw Stan nieruchomości:...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,04 m² 10 159,14 zł/m²

Karolina Nika

Karolina Nika

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 54,04m , położonego w nowym budownictwie przy ul. Roweckiego 18 w Śremie....

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł38,82 m² 11 051 zł/m²

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,82 m2 z przynależnym balkonem o powierzchni 3,64 m2, zlokalizowane na 5...

Szczegóły ogłoszenia

357 500 zł52,40 m² 6 822,52 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalne o pow. 52,4 mkw w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej 4/50. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc,...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Na sprzedaż dom letniskowo-mieszkalny w Konarzycach, ul. Osiedle przy Szosie 7 5 minut od Jeziora Jarosławki Oferujemy Państwu atrakcyjną...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,60 m² 5 578,36 zł/m²

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Zbrudzewie przy ulicy Spółdzielczej 9 blisko Śremu, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki! To doskonała...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł33,27 m² 11 091,07 zł/m²

Karolina Nika

Karolina Nika

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli marzysz o przestrzeni, która łączy nowoczesny design z bliskością natury, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

38,70 zł/m²245,50 m² 9 500 zł

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem IV piętro w biurowcu przy ul. Gostyńskiej w Śremie o powierzchni całkowitej 245,50 m2. W skład piętra wchodzi 13...

Szczegóły ogłoszenia

13,89 zł/m²18 m² 250 zł

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich 7g w Śremie. Komfortowa powierzchnia do wygodnego parkowania...

Szczegóły ogłoszenia

72 680 zł632 m² 115 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomości gruntowe o pow. od 632-1084 mkw. w Chrząstowie Gmina Książ Wielkopolski (działki nr 110/7-10 oraz 110/16-17). Dla...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 578 zł61,97 m² 7 400 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w Jarocinie przy ul. Zagonowej/ os. Rzeczypospolitej Na sprzedaż lokale mieszkalne o pow. od 28,74-61,97 mkw w Jarocinie...

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,60 m² 7 197,99 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Śremie przy ul. Chłapowskiego 8. Lokal o pow. 59,6mkw, usytuowany na parterze w skład którego...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kuczyna

Kuczyna,wielkopolskie

4 000 000 zł55 000 m² 72,73 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa inwestycyjna Kuczyn, gm. Krobi Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową stanowiącą działki o numerach 102...

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł5 300 m² 90 zł/m²

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Malownicza działka na sprzedaż - Trąbinek, gmina Dolsk, znajdująca się zaledwie 1100 metrów od centrum Dolska. Działka znajduje się na samym początku...

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł207,20 m² 7 722 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż budynek jednorodzinny, wolnostojący na działce o pow. 540 mkw w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Kremera 6. W skład budynku...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł250 m² 2 076 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:299 m²

Na sprzedaż oferujemy solidny, murowany budynek o powierzchni zabudowy ok. 125 m , z łączną powierzchnią użytkową ok. 250 m (parter +...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł323,80 m² 3 085,24 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 810 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 10810 mkw zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. całkowitej 323,80 mkw (użytkowa 283,90...

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł200 m² 8 350 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. ok 200 mkw w Kunowie, przy ul. Kwiatowej. Dom z 2022 roku usytuowany na działce o pow. 700 mkw. Standard...

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł5 147 m² 36,72 zł/m²

Karolina Nika

Karolina Nika

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W olszy, w gminie Śrem oferujemy dwie unikatowe działki o powierzchni ponad 5000 m każda. Działki z myślą o klientach...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł59,10 m² 7 089,68 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o pow. 59,1 mkw położnego w Śremie, przy ul. Paderewskiego 8. W skład lokalu...

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 128 m² 78,90 zł/m²

Karolina Nika

Karolina Nika

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1128 m położona w miejscowości Książ Wielkopolski. To idealne miejsce dla osób marzących...

Szczegóły ogłoszenia

114 960 zł958 m² 120 zł/m²

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę wymarzonego domu to Bystrzek, położony zaledwie 8 minut drogi od Śremu, może być doskonałym wyborem....

Szczegóły ogłoszenia

87 200 zł800 m² 109 zł/m²

Karolina Nika

Karolina Nika

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twój prywatny kawałek natury z widokiem na staw i powierzchnią dostosowaną do Ciebie! Nie musisz dostosowywać się do działki to działka...

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Zbrudzewo,wielkopolskie

520 000 zł88,37 m² 5 884,35 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom o pow. 88,37 mkw w Zbrudzewie przy ul. Koperkowej. W skład domu wchodzą: - 3 sypialnie ( 7,62, 11,05, 10,14) - gabinet (5,99)...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49,30 m² 5 456,39 zł/m²

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ulicy Chłapowskiego w Śremie. Lokal ma 49,3 m2 i składa się...

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł340 m² 3 673,53 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:496 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 496 mkw zabudowana budynkiem mieszkalnym, wolnostojącym o pow. całkowitej ok. 340 mkw. Standard...

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł275 m² 214,55 zł/m²

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukają Państwo spokojnego miejsca na weekendowy wypoczynek blisko jeziora? Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 275 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej ( o pow. ok 120mkw) na działce o pow. 520 mkw w Śremie przy ul. Kossaka 6. Stan budynku:...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49,30 m² 28,40 zł/m²

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przestronne mieszkanie położone na ulicy Chłapowskiego w Śremie. Lokal ma 49,3 m2 i składa się...

Szczegóły ogłoszenia

80,50 zł/m²136 m² 10 950 zł

Karolina Nika

Karolina Nika

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy Państwu na wynajem lokale usługowo-biurowe w nowym budynku w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej 27. Wykończenie zostanie indywidualnie...

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł55 m² 4 345,45 zł/m²

Karolina Nika

Karolina Nika

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kochasz niepowtarzalny klimat kamienic, wyjątkowych wnętrz i klasyki? Pragniesz doskonałej lokalizacji i niskich kosztów utrzymania? To mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

228 580 zł45 716 m² 5 zł/m²

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 nieruchomości gruntowe o pow. 45716 mkw w Niesłabinie. Na powierzchnie składają się działki: 108, 111 oraz 68/23. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

277 760 zł3 472 m² 80 zł/m²

Sandra Kardasz

Sandra Kardasz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3472 m2, znajdująca się w Borgowie (pow. Śremski, gmina Śrem), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 434....

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij